Kování

Jedním z rozhodujících faktorů při výběru kuchyně je její funkčnost. K této velké míře přispívá nejen celkové uspořádání, ale i použité kovaní. Pod kovaním se rozumí šuplíkové systémy, výsuvné systémy, drátěné koše, panty, vymezovací mechanismy. A právě dokonalá souhra kování z celé kuchyně tvoří jedinečnou atmosféru.

Design zásuvek

Moderní zásuvky z kvalitního hliníku a ušlechtilé oceli mají dnes duté bočnice s povrchovou úpravou práškovým lakem. Jejich údržba je velmi jednoduchá, mají príjemný vzhled a vypadají hodnotně po celý život kuchyně.

Lehký chod a to i při zatížení

Jak lehko se zásuvky otevírají a zavírají se projeví až v praxi, a to právě při zatížení. Všechny vodící systémy firmy Blum se vyznačují extrémě lehkým chodom. Unikátním systémem vedení je TANDEM, který poznáte podle této značky. Garantuje Vám jistotu a dlouhou životnost.

Plný výsuv při optimálním využijí úložného prostoru

Díky plnému výsuvu máte 100% přístup a přehled o obsahu zásuvky - od přední až po zadní stěnu. Potom nenajdete žádný tzv. "mrtvý úhel", daný prostor může být optimálně využitý. Když potřebujete vzadu uložené predměty, nic nemusíte vyndávat.

Naložení a zatížitelnost

Optimální využití prostoru v kuchyni předpokládá možnost vyššího zatížení zásuvek.
Dobré zásuvky mají pri zatížení lehčí a tiší chod než v prázdném stavu. Tato značka vám dáva jistotu.

Vnitřní dělení

Příborníky a vnitřní dělení zajišťují přehledné uskladnění a dobrý přístup. Úložné prostory tak můžou mít dobré uspořádání. Vnitřní dělení s nastavitelným relingovým systémem zajistí pořádek při uskladnění lahví, hrnců a potravin.

Úhel otevření

Závěsy s velkým úhlem otevřením poskytují více prostoru pro vaše věci a tím lepší přístup do vnitřní části skříňky pri manipulaci s uloženými předměty. U těchto závěsů je také menší nebezpečí neúmyslného přetlačení a poškození dveří. Pro speciální situace je k dispozici závěs s velkým úhlem otevření (170°).

Mechanizmus-CLIP

Originálni mechanizmus CLIP najdete jen u závěsů BLUM. Byl už mnohokrát vyzkoušený. Můžete ho naklopit a vyklopit, bez jediného povolení šroubů. Mechanizmus CLIP je absolutně bezpečný, přátelský k vašim prstům a lehce ovladatelný.

Jednoduché a pohodlné nastavení

Závěsy BLUM jsou lehce nastavitelné v třech směrech.

Fotogalerie
Kontakt
Květoslav Slezáček
Tel./fax: +420 384 322 824
Mobil: +420 777 18 19 61
E-mail: slezacek.k@centrum.cz
Kde nás najdete »